המדריך הדיגיטלי למחזור פסולת אורגנית באמצעות תולעי קומפוסט אדומות
.

המדריך הדיגיטלי למחזור פסולת אורגנית עם תולעי קומפוסט אדומות

למד עכשיו איך למחזר פסולת אורגנית מהמטבח ולייצר ממנה הומוס (דשן) אורגני איכותי שיהפוך את הגינה שלך לשופעת מאי פעם.

מהו המדריך ? 

המדריך הדיגיטלי לוורמי-קומפוסטציה ביתית הנו הנחיה מעשית קלה ופשוטה המובילה אותך ליצירת חוות תולעים בקנה מידה בייתי- בדירת עיר או בחצר שתמחזר את החומר האורגני שלך ותפיק לך הומוס עשיר לגינה או העציצים.

 

המדריך כולל 25 עמודים צבעונייים עם תמונות והמחשות רבות, מלל קל למעקב ולביצוע, דוגמאות וגם תקבלו במתנה גישה לרשימה מעודכנת של קרוב ל-40 חובבים וספקי תולעי קומפוסט מכל הארץ אשר מהם תוכלו לרכוש גרעין רבייה של תולעים אדומות.

 

מה זה וורמי-קומפוסטציה?

וורמי-קומפוסטציה הנו המונח המקצועי למחזור פסולת אורגנית באמצעות תולעי קומפוסט אדומות. 

וורמיקומפוסטציה הנה אסטרטגיה קלה, מהנה ומספקת מאוד למחזור פסולת אורגנית כגון שאריות מזון, זבל בע"ח, נייר עיתון וקרטון, רסק גזם ועלי שלכת, וכו' לקומפוסט עשיר ואיכותי במיוחד- הומוס תולעים (worm casting). הומוס התולעים הנו חומר דישון אורגני מהטובים ביותר שיש היום למגוון צמחים- דשא, גידולי ירקות, פרחים ותבלינים, שיחים ועצים ומשפר מאוד את הצימוח והחוסן של הצמח כמו כן משפר ומעלה את פוריות הקרקע.

 

וורמיקומפוסטציה מיושמת היום בכל העולם, בכל קנה מידה- ממכלים בייתים של משפחות עירוניות ועד חוות המפיקות הומוס תולעים כמוצר מסחרי. 

 

למי מיועד המדריך הדיגיטלי?

המדריך מתאים לכל אדם ומשפחה אשר רוצה להפסיק להשליך לפח את כל הפסולת הביתית - ולהפוך את החומר האורגני ("פסולת") שלכם למשאב בצורה של הומוס תולעים - דשן אורגני מהאיכותיים ביותר שיש היום.

המדריך מותאם גם לאלו המתגוררים בדירת עיר ללא חצר וגם לאלו שיש להם חצר. 

המדריך מתאים מאוד גם לילדים (בערך החל מכיתה ה' ומעלה) ובני נוער כמיזם סביבתי אישי ומשפחתי.  

והשורה התחתונה...יהיה לכם הומוס תולעים איכותי ועשיר לגינה שלכם, בחינם!

דישון נוזלי לירקות וצמחי נוי

הומוס תולעים טרי הנו חומר נפלא ליצירת נוזל דישון לצמחי הגינה והעציצים שלכם. המדריך כולל פרק שלם על השימוש בהומוס לדישון. 

תוספת עוצמתית לדישון עבור תערובת זריעה והכנת עציצים

בזכות הביולוגיה העשירה שלו, הומוס התולעים הוא אחד מהדשנים האורגנים הטובים ביותר שיש היום, הוא משפר משמעותית את פוריות הקרקע ולפיכך את התפתחות הצמחים

תוצאות שרואים וטועמים!

הומוס תולעים הנו חומר דשן אורגני מוכר ופופלרי מאוד בקרב גננים וחקלאים בכל קנה מידה. הוספתו לאדמת הגידול (מוצק או נוזל) משפרת משמעותית את התפתחות הצמח והצפיפות התזונתית שלו כמזון לאדם. 

הצצה ל-"המדריך הביתי למחזור פסולת אורגנית עם תולעי קומפוסט אדומות"

מחבר המדריך

אלכס קצ'אן

מנהל האקדמיה לפרמקלצ'ר

מייסד ומרצה בקורס 'אקו-חקלאות' במכללה האקדמית ספיר וארגון השומר החדש. ייעץ והדריך להקמת עשרות גינות קהילתיות ברחבי הארץ. מורה לשיטת הגינון Bio-Intensive והביא אותה לישראל. מסטר גנן מאת אוניב' איווה, ארה"ב. בעל תואר ראשון ברפואה וודית מאוניב' MUM, ארה"ב.

"תולעי הקומפוסט האדומות מלוות אותי כבר כמעט 20 שנה...אני ממחזר אתם מגוון חומרים אורגניים להפקת הומוס לגידולי המזון שלי, עורך הרצאות וסדנאות (בתמונה הפעלת ילדים באירוע קהילתי בעוטף עזה, נובמבר 2019). את חוברת ההנחיה הראשונה שלי לוורמיקומפוסטציה ביתית חיברתי ב-2003 אבל מאז עברו בירדן מים רבים והגיע הזמן למדריך קצר, ממוקד וידידותי יותר למשתמש- זהו המדריך הדיגיטלי החדש שלי. " אלכס קצ'אן.

בוגרי ההדרכות של אלכס מספרים:

לאלכס שלום
כל כך התלהבתי לקרוא את קורס הוורמיקומפוסטציה שאני פשוט רוצה להחמיא לך על צורת הכתיבה, הפשטות, ההומור, ההנעה לפעולה וגם המסרים הרוחניים (עצמי גבוה) תולעים עשויות להיחשב בעיני אנשים מסוימים כמשהו מגעיל, אבל הקורס הזה בהחלט הופך אותן לחביבות הקהל! על כך ישר כוחך. ניכר שאתה עושה את הדברים מאהבה מוחלטת, והאנרגיה הזאת פשוט מורגשת.
תודה ולהשתמע,
דודו

שלום אלכס

כל הכבוד על הקורס, למדתי ממנו המון ומכיוון שאני מתכוון לגדל ירקות אורגניים לצרכים ביתיים זה ברור שאשתמש במידע שלמדתי בקורס כדי לגדל תולעים חביבות שיעשו את העבודה בשבילי. הידע שאתה מעביר הוא הרבה מעבר לצרכים המעשיים לגידול תולעים וזה בדיוק מה שיפה בכל העניין כי אפשר קצת להתעמק בידע ולא לעשות את הדברים כמו טמבלים.בקשר לפרנסה ,אני מתפרנס בעיקר מאנשים הסובלים מתולעים....

למרות שאין אף פעם לדעת מה יביא העתיד.

ביי ובהצלחה

ד"ר ח. ד (רופא ממשרד הבריאות) 

אלכס שלום,

 הרבה תודה!! נהנינו מאוד משיעורי קורס הוורמיקומפוסטציה ואכן מקווים שנוכל להתחיל להתנסות בהקדם.

השיעורים הוגשו בצורה ברורה ומעניינית - כה לחי!!

 בברכה

תמי

בונוסים - שתקבלו מאיתנו בחינם ברכישה זו

קורס מבוא לגינון מזון בפתח הבית - שווי 199 ש"ח

בקורס מבוא זה תמצאו את כל הידע שאתם צריכים כדי להתחיל לגדל את המזון שלכם בעצמכם בבית ולהזין את עצמכם ואת משפחתכם ישירות מהטבע. בכל שיעור נעסוק בנושא אחר ושלב אחר שלב נלמד את הבסיס שכל גנן ביתי מתחיל צריך כדי לגדל את אספקת הירקות השבועית.

טבלת מועדי זריעה ושתילה - שווי 49 ש"ח

קבלו במתנה את הטבלה החדשה והמעודכנת ביותר מבית המדרשה לחקלאות פרמקלצ'ר והישר מארגז הכלים של אלכס קצ'אן שאחרי עשרות שנים של ניסיון ואינספור זריעות ושתילות אלכס יצר את הטבלה הכי נוחה ומתקדמת עבור המגדל הביתי.

גישה לרשימת ספקים וחובבים של תולעים אדומות בכל הארץ

בעזרת הרשימה שיצרנו במיוחד עבור רוכשי המדריך, תמצאו עשרות ספקים וחובבים בכל רחבי הארץ שמהם תוכלו לקבל או לרכוש גרעין רבייה התחלתי ליצירת חוות התולעים הראשונה שלכם.

גישה לקבוצת הפייסבוק של קהילת האקדמיה לפרמקלצ'ר

קבוצה שכל מטרתה הינה שיתוף ועזרה הדדית שלי באופן אישי ושל כלל הקהילה בכל נושאי החקלאות האקולוגית וגידול המזון הביתי.

מחיר

מחיר רגיל: 74 ש"ח

מחיר מבצע לימי הקורונה:

47 ש"ח

2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2

*בסיום ההרשמה והתשלום תקבלו מיד אליכם למייל את הגישה למדריך ואת כל הבונוסים שהבטחנו :)

* אנחנו נותנים אחריות כספית מלאה על המדריך, אם מכל סיבה שהיא רכשת את המדריך ולאחר קריאה מלאה ויישום הוא לא עומד בציפיות שלך אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ולקבל החזר כספי מלא!

 צריך עזרה או רוצה לשאול שאלה?

מייל שירות לקוחות: support@permacademy.co.il

או

צלצל/י אליי עכשיו

054-4547378

או פשוט דבר/י איתי עכשיו בוואצאפ לחצ/י כאן

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.