המדריך הדיגיטלי למחזור פסולת אורגנית באמצעות תולעי קומפוסט אדומות
.

המדריך הדיגיטלי למחזור פסולת אורגנית עם תולעי קומפוסט אדומות

למד עכשיו איך למחזר פסולת אורגנית מהמטבח ולייצר ממנה הומוס (דשן) אורגני איכותי שיהפוך את הגינה שלך לשופעת מאי פעם.

מהו המדריך ? 

המדריך הדיגיטלי לוורמי-קומפוסטציה ביתית הנו הנחיה מעשית קלה ופשוטה המובילה אותך ליצירת חוות תולעים בקנה מידה בייתי- בדירת עיר או בחצר למחזור החומר האורגני שלך והפקת הומוס עשיר לגינה או העציצים שלכם. 

 

המדריך כולל 25 עמודים צבעונייים עם תמונות והמחשות רבות, מלל קל למעקב ולביצוע, דוגמאות ואפילו תקבלו במתנה גישה לרשימה מעודכנת של קרוב ל-40 חובבים וספקי תולעי קומפוסט מכל הארץ אשר מהם תוכלו לרכוש גרעין רבייה של תולעים אדומות.

 

מה זה וורמי-קומפוסטציה...?

וורמיקומפוסטציה הנה המונח המקצועי למחזור פסולת אורגנית באמצעות תולעי קומפוסט אדומות. 

וורמיקומפוסטציה הנה אסטרטגיה קלה, מהנה ומספקת מאוד למחזור פסולת אורגנית כגון שאריות מזון, זבל בע"ח, נייר עיתון וקרטון, רסק גזם ועלי שלכת, וכו' לקומפוסט עשיר ואיכותי במיוחד- הומוס תולעים (worm casting). הומוס התולעים הנו חומר דישון אורגני מהטובים ביותר שיש היום למגוון צמחים- דשא, גידולי ירקות, פרחים ותבלינים, שיחים ועצים ומשפר מאוד את הצימוח והחוסן של הצמח כמו כן משפר ומעלה את פוריות הקרקע.

 

וורמיקומפוסטציה מיושמת היום בכל העולם, בכל קנה מידה- ממכלים בייתים של משפחות עירוניות ועד חוות המפיקות הומוס תולעים כמוצר מסחרי. 

בישראל, אחת הבעיות הגדולות הנה אחוז גבוה מאוד של פסולת אורגנית אשר מגיעה למטמנה ושם מייצרת נזק סביבתי. 

וורמיקומפוסטציה ביתית הנה לפיכך אחת האסטרטגיות היעילות עבור "חשוב גלובלית, פעל מקומית" (think globaly, act localy)

למי מיועד המדריך הדיגיטלי?

המדריך מתאים לכל אדם ומשפחה אשר רוצה להפסיק להשליך לפח את כל הפסולת הביתית - ולהפוך את החומר האורגני ("פסולת") שלכם למשאב בצורה של הומוס תולעים - דשן אורגני מהאיכותיים ביותר שיש היום בחינם. 

המדריך מותאם גם לאלו המתגוררים בדירת עיר קטנה ללא חצר וגם לאלו שיש להם חצר. 

המדריך מתאים מאוד גם לילדים (בערך החל מכיתה ה' ומעלה) ובני נוער כמיזם סביבתי אישי ומשפחתי.  

והשורה התחתונה...יהיה לכם הומוס תולעים איכותי ועשיר לגינה שלכם, בחינם!

תה קומפוסט לדישון נוזלי לירקות וצמחי נוי

הומוס תולעים טרי הנו חומר נפלא ליצירת נוזל דישון לצמחי הגינה והעציצים שלכם. המדריך כולל פרק שלם על השימוש בהומוס לדישון. 

תוספת עוצמתית לדישון עבור תערובת זריעה והכנת עציצים

בזכות הביולוגיה העשירה שלו, הומוס התולעים הוא אחד מהדשנים האורגנים הטובים ביותר שיש היום, הוא משפר משמעותית את פוריות הקרקע ולפיכך את התפתחות הצמחים

תוצאות שרואים וטועמים!

הומוס תולעים הנו חומר דשן אורגני מוכר ופופלרי מאוד בקרב גננים וחקלאים בכל קנה מדיה. הוספתו לאדמת הגידול משפרת משמעותית את התפתחות הצמח והצפיפות התזונתית שלו כמזון לאדם. 

הצצה ל-"המדריך הביתי למחזור פסולת אורגנית עם תולעי קומפוסט"

מחבר המדריך

אלכס קצ'אן

מייסד המדרשה לחקלאות פרמקלצ'ר

מנהל המדרשה לחקלאות פרמקלצ'ר. מייסד ומרצה בקורס 'אקו-חקלאות' במכללה האקדמית ספיר וארגון השומר החדש. ייעץ והדריך להקמת עשרות גינות קהילתיות ברחבי הארץ. מורה לשיטת הגינון Bio-Intensive והביא אותה לישראל. מסטר גנן מאת אוניב' איווה, ארה"ב. בעל תואר ראשון ברפואה וודית מאוניב' MUM, ארה"ב.

"תולעי הקומפוסט האדומות מלוות אותי כבר כמעט 20 שנה...אני ממחזר אתם מגוון חומרים אורגניים להפקת הומוס לגידולי המזון שלי, עורך הרצאות וסדנאות (בתמונה הפעלת ילדים באירוע קהילתי בעוטף עזה, נובמבר 2019). את חוברת ההנחיה הראשונה שלי לוורמיקומפוסטציה ביתית חיברתי ב-2003 אבל מאז עברו בירדן מים רבים והגיע הזמן למדריך קצר, ממוקד וידידותי יותר למשתמש- זהו המדריך הדיגיטלי החדש שלי. " אלכס קצ'אן.

בוגרי ההדרכות של אלכס מספרים:

לאלכס שלום
כל כך התלהבתי לקרוא את קורס הוורמיקומפוסטציה שאני פשוט רוצה להחמיא לך על צורת הכתיבה, הפשטות, ההומור, ההנעה לפעולה וגם המסרים הרוחניים (עצמי גבוה) תולעים עשויות להיחשב בעיני אנשים מסוימים כמשהו מגעיל, אבל הקורס הזה בהחלט הופך אותן לחביבות הקהל! על כך ישר כוחך. ניכר שאתה עושה את הדברים מאהבה מוחלטת, והאנרגיה הזאת פשוט מורגשת.
תודה ולהשתמע,
דודו

שלום אלכס

כל הכבוד על הקורס, למדתי ממנו המון ומכיוון שאני מתכוון לגדל ירקות אורגניים לצרכים ביתיים זה ברור שאשתמש במידע שלמדתי בקורס כדי לגדל תולעים חביבות שיעשו את העבודה בשבילי. הידע שאתה מעביר הוא הרבה מעבר לצרכים המעשיים לגידול תולעים וזה בדיוק מה שיפה בכל העניין כי אפשר קצת להתעמק בידע ולא לעשות את הדברים כמו טמבלים.בקשר לפרנסה ,אני מתפרנס בעיקר מאנשים הסובלים מתולעים....

למרות שאין אף פעם לדעת מה יביא העתיד.

ביי ובהצלחה

ד"ר ח. ד (רופא ממשרד הבריאות) 

אלכס שלום,

 הרבה תודה!! נהנינו מאוד משיעורי קורס הוורמיקומפוסטציה ואכן מקווים שנוכל להתחיל להתנסות בהקדם.

השיעורים הוגשו בצורה ברורה ומעניינית - כה לחי!!

 בברכה

תמי

מחיר: 74 ש"ח

מחיר מבצע: 37 ש"ח

2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2

רוצה לשאול שאלה?

דבר/י איתי

054-4547378

או ישירות בוואצאפ לחץ כאן

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.